5686348_m

Životní styl dnešní doby

Dnešní uspěchaná doba hodně mluví o zdravém životním stylu. Měli bychom pravidelně cvičit, jíst jen kvalitní potraviny, nepřejídat se a relaxovat, abychom se nezbláznili. Většina se řídí klasickým způsobem života a dělá jen to, co je právě pohodlné. Internetové spojení nás usadilo mezi virtuální přátele a nemusíme se starat o pohoštění pro skutečné návštěvníky. V případě hladu se nemusí doma vyvářet, ale skočí se pro nějakou rychlovku do bistra nebo restaurace. Obchody josu nacpané dobrotami, kdo by takovým lákadům odolal?

Zdravý životní styl se dere do našeho povědomí rychlostí blesku, známe ho nazpaměť a v praxi neprovádíme. Nemusíme ale vůbec držet přísné diety a makat v posilovnách až do podlomení kolem. Denně stačí několik minut na protažení těla. Proč si úplně odpírat oblíbené jídlo? Strava by měla být vyvážená a rozmanitá. Rozhodně by se nemělo nic jíst ve spěchu, jídlo potřebuje čas při posezení s rodinou.

Zapomenout by se nemělo ani na pití. Hlavně děti málo pijí a sladké limonády jim ani trochu nepomohou. Vypijte několik skleniček vody během dne a uvidíte, jak se při pravidelném pití obyčejné vody tělo pěkně nastartuje a bude plné energie.

9,156 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (2 hlasů, průměr: 3.00 z 5)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Komentáře (1) k Životní styl dnešní doby
 1. To je všechno hezké, co tu píšete, ale vše je hodně obecné a dočtu se to všude. Zajímaly by mě konkrétní věci. Jaké vitamíny a prvky do sebe mám denně dostávat a jaké jídlo je obsahuje???

Napište komentář ... děkujeme.
 • Žít zdravě znamená žít déle

  Stále více žen i mužů mluví o zdravém životním stylu. Měli bychom pravidelně cvičit, jíst kvalitní potraviny, nepřejídat se a relaxovat. Řídíte se těmito pravidly i vy ? Pokud ne je ten nejvyšší čas začít.

 • Vegetariáni a vrcholový sport – jde to dohromady?
  12. 12. 2017 Může i vegetarián, či dokonce vegan dosáhnout na vrcholné výkony? Nebo to bez pořádné flákoty na talíři, nejlépe denně, není možné? A kolik masa či luštěnin je „tak akorát“? Když se na stolech...

  Vliv vitaminu D na sportovní výkonnost
  29.11. 2017 O významu vitaminu D pro lidské zdraví není pochyb, jeho nově objevené vlastnosti a jeho vliv na rozvoj některých civilizačních nemocí byly diskutovány v jednom z našich nedávných článcích. Nicméně...

  více
 • Chcete být informováni o novinkách a hrát o zajímavé ceny?
 • Odhlásit se můžete kdykoli...
 • Stylový pánský magazín Vám přináší souhrn toho nejzajímavějšího od aut, přes obleky až po novinky v erotických pomůckách. Navštivte portál Bman.cz a uvidíte sami.

 • Jak často sportujete?
  | Výsledky
  Loading ... Loading ...